Otázky a odpovědi

Co když budou tak zlé cesty, že se k vám nedostanu?

Když budou tak zlé cesty, tak se sem nedostane nikdo 🙂 a pak jednoduše přeložíme termín :-)... V jiném závažném případě bychom vás případně přesunuli na další termín nebo si najdete náhradu, a v nejhorším něco vymyslíme :-)...

Stojí někde v ČR slaměná jurta?

Klasické jurty v ČR jsou, a slaměné jurty jsme zatím v CR postavili 3, ty které lze vidět, jsou na www.oazyzivota.cz (.sk). A naši jurtu je možné vidět nebo i vyzkoušet na víkend. Více zde...

A otázka psů, manželek a jiných domácích mazlíčků:

Raději budeme, když přijedete bez psů, pokud to půjde! Protože jsme tu na farmě u lesa, je tu kočka, pes (který si brání teritorium proti vlkům), slépky, srnky, zajíci a také když je mokro tak je i bláto... Ručíte si za svého psa a také že budou vždy čistí, když je budete brát dovnitř!

Mohl by jste mi poslat nějaké materiály? Máte nějaký návrhy staveb. Potřeboval bych rozměry (na 8m jurtu), tak abych si mohl navrhnout vnitřní příčky. Je možné spojit dvě jurty? 8m jako hlavní jurtu a k tomu 5m jen jako dětský pokoj (bez koupelny a WC). Dovolí mi stavební úřad postavit kdekoli takovou stavbu? Nikdy jsem nestavěl, ale co jsem se ptal tak stavby schvaluje nějaký architekt a pokud by stavba "nezapadla" do okolí tak by to mohl být problém. Jsou s tím nějaké problémy?

Bohužel vašich otázek je tolik, že odpovědi by nám v emailu zabraly hodně hodin... Za příspěvek do združení na naše další aktivity, například při 1000kč se rádi jako práci věnujeme a sedíme u PC i dvě hodinky. Nebo právě nejlevnější a nejlepší forma jsou naše přednášky a semináře, které pořádáme právě pro lidi jako jste vy, aby vám pomáhali si dobře vybrat.